Categories
Wydarzenia

Sobota ze Zdrowiem

14 czerwca na osiedlu Ogrody wsparliśmy swoją obecnością kolejną edycję „Soboty ze Zdrowiem” zorganizowaną przez ostrowieckie stowarzyszenie Eldorado.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na tak ważne i interesujące spotkanie promujące zdrowie i profilaktykę.